Kapat

Teslamino Elektrikli Kamyonetin Kısa Versiyonu

Tesla Model S bir parça geri çekildi.

Tesla, elektrikli kamyoneti bu yıl açıklayacak. EV West’in şöhretinden Michael Bream ve yakın zamanda bir arkadaşın ilgilendiği konu bu. Bu arkadaşlar hafta sonları bataryayla çalışan bisikletler ile etrafta dolaşmak için çöle gidiyorlar, bir yolculuk için Ford F-150’ye yaslanıyorlar ve her seferinde 80 dolar benzin yakıyorlardı. Bazı fikirler doğru ve Teslamino projesi hayata geçti.

EV West’teki işlerin bir kısmı, pilleri ve diğer bileşenleri için Tesla araçlarını satın almayı içeriyor. Öyleyse uzun lafın kısası Bream ve arkadaşları, bir Sawzall pistonlu testere ve bileme tekerleği ile çalışan bir Model S modeline saldırdılar ve alüminyum parçaları kesmete başladılar.

Duman temizlendiğinde, gerçekten bir şeylerin üzerinde olduklarını anladılar. Araba yapısal bütünlüğünü koruyor gibiydi ve B sütununun hiçbir çatısı olmadan bisikletler rahatça oturdu.

Teslamino, devam eden bir çalışmadır ve InsideEV’lerin Bream ile yaptığı konuşmaya bakılırsa, gelecek bu değiştirilmiş Model S’nin bitmiş versiyonunu önemli ölçüde daha dayanılmaz bulmalıdır.

Elektrikli bir motosiklet taşıyıcısı olarak rolüne yardımcı olmak için birkaç dokunuş daha içerecek. Araba sürerken her şeyin yerinde kalmasına yardımcı olmak için, bisikletlerin ön tekerlekleri için bir kalıp tasarlamayı planlıyorlar.

Teslamino en sonunda harekete geçmeye hazır olduğunda, size bildireceğimizden emin olacağız. Bu arada aşağıdaki galerideki resimlere göz atın ve düşünüyorsanız yorumlarda bize bildirin.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 19 =