Kapat

Tesla’nın Mücadelelerini Gördükten Sonra, Rivian Servis İçin Önde Geliyor

Rivian, Tesla’dan ders almak için harika bir konumda.

Tesla’yı takip ederseniz otomobil üreticisinin çok sayıda mücadeleyle karşılaştığının farkındasınız. Birçoğunun üstesinden gelmek için çalışsa da, her gün yeni zorluklar var. Böyle bir zorluk, araç servisi ve onarımı etrafında döner. Tesla, durumu iyileştirmek için çok çalıştı fakat hala daha uzun bir yolu var.

Rivian Automotive  yıllardır gizleniyor ve  planlama yapıyor. Tesla’nın ne yapacağını ve ne yapmayacağını öğrenmek için başarılarını ve başarısızlıklarını izleyebilme yeteneğini kullandı. Umarım, bu yaklaşmakta olan elektrikli otomobil üreticisinin durumuyla başa çıkmanın biraz daha kolay olmasına yardımcı olacaktır. Ancak hiçbir şekilde parkta bir yürüyüş olmayacağını biliyoruz.

Son birkaç röportajda, CEO  RJ Scaringe hizmetten bahsetti. Şunları paylaştı:

“Yani, büyük şehirlerde değil, sadece LA veya Seattle’da değil, bir araba alırsanız ve şehirden 50 mil uzakta yaşayabilir ya da 200 mil yaşayabiliriz. şehirden uzak… Bunu nasıl yönetirsiniz? Dolayısıyla bunlar, üzerinde düşündüğümüz ve araca servis yapmanın kolay olduğundan emin olduğumuz zorluklardan bazıları. ”

“Bence herhangi bir büyük marka… müşterilerin heyecanlanacağını ve müşterilerin bir parçası olmak isteyeceklerini, beklentileri temelden sıfırlaması gerektiğini” söyledi. Gerçekleri ispat etmemeliydi. Tesla elektrikli otomobillerin sıkıcı olduğu gerçeğini doğruladı ve Yavaş – golf arabalarını yücelttiler – ve bunu ispatladılar. İnsanlara bir elektrikli otomobilin heyecan verici ve eğlenceli olabileceğini gösterdiler. ”

Rivian’ın yakın gelecekte dikkate değer bir başarı bulmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir