Kapat

Tesla’nın Rakiplerine Karşı Avantajlı Olduğu 5 Özellik

Tesla’nın birçok farklı avantajı vardır. İşte bunlardan bazılarına bir bakış.

Tesla, elektrikli arabalara gelince önderlik ediyor, ama neden? Tesla’nın paketin önünde olmasının bir çok sebebi var, size bu avantajlardan en önemli 5 tanesini sunacağız.

1: MOTORLAR

… Tesla’nın motor tasarımı olduğu düşünülen kaputun altındaki en büyük avantajlardan biri. Başka hiçbir şirketin Tesla Model 3‘ün sürekli mıknatıslı senkron relüktans motorunun performans / fiyat oranına yaklaşan bir elektrikli motoru yoktur. 

2: AKÜ

Burası Tesla’nın bir süredir önemli bir ipucunun olduğu bir alan. Ve sadece pil takımında değil, aynı zamanda hücre kimyası ve performansının yanı sıra, ölçekte EV’ler oluşturmak için gereken üretim kapasitesini tasarlar.

3: SUPERCHARGER

Şu an itibariyle, Tesla’nın dünya genelinde 1.600 Supercharger istasyonunda 14.000’den fazla Supercharger’ı var … ve daha fazla ekleme yapmayı yavaşlatmıyorlar. Ve bunlar genellikle ihtiyacınız olan şarjın çoğunu yaklaşık 30 dakika içinde alabileceğiniz hızlı şarj istasyonlarıdır.

4: OTONOM

Tesla, bir süredir tam özerk sürüşe giden yoldaydı. Tesla, şu anda ürettikleri otomobillerde satış yapan kendi özel sürüşlü bilgisayarlarını tasarladı ve üretti.

5: VE TESLA AVANTAJI

Söyleyeceğim son avantaj Elon’un kendisi. Bu, iki ucu keskin bir kılıç olarak görülebilir ancak bence bir mahkumdan çok bir profesyoneldir. Bir şirketin liderliğini yapan karizmatik ve vizyon sahibi bir CEO’ya sahip olmak, şirketi yalnızca harika şeyler elde etmek için zorlamakla kalmaz aynı zamanda halktan daha fazla ilgi ve zihniyet almaya yardımcı olur. 

YouTube’da Undecided With Matt Ferrell ile video açıklaması :

Tesla Rakiplerine Karşı – 5 Avantaj. Tesla’yı paketten uzağa koyduğumu düşündüğüm 5 büyük avantaj var.

Onlar neler? Ve Tesla geleceğe öncülük edebilecek mi?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir