Kapat

Teslička, Tesla Otomobillerinin Özerk Teknolojiden Önce Kâr Etmesini Sağlıyor

Tam Otomatik Sürüş için varlıklarını takdir etmelerini beklemeniz gerekmez.

Son zamanlarda Twitter’da (başka nerede?) Elon Musk, Tesla otomobillerinin şu anda konuşmak için bir fırsat penceresi sunduğunu söyledi. Bunun nedeni, özerk teknoloji nihayet hazır olduğunda “varlıkları takdir etmek” olacaktır. Musk, onların zaten olduğunun farkında değildi. En azından Çek Cumhuriyeti’nde. 

Bu girişimci, Tesla’ya sahip olma hayalini çok yaratıcı bir şekilde bir işe dönüştürmeyi başardı. Arabasını (ve arkadaşlarınınkileri), insanların onları olağan ve alışılmadık şekillerde deneyimlemeleri için ödünç verdi. Ama başlamamız gerektiği gibi baştan başlayalım.

“Tesla satın almak ve onunla birlikte bazı hizmetler vermeye başlamak benim fikrimdi. 25 yaşındaydım ve bu elektrikli arabayı istedim ama çok fazla param yoktu. Bu yüzden aile üyelerimden ödünç aldım ve ilk P modelini ( P85 +) aldım. ”Diye açıkladı Hunčovský.

“Benim fikrim bu hayali işletmeyle birleştirmekti. Başlangıçta, taksi şoförü olarak çok fazla zaman geçirdim çünkü çok fazla müşterim yoktu ancak bir süre sonra projemle ilgili haberler yayılmaya başladı ve yavaş yavaş daha fazla hizmet ekleyebilir ve gerçekten zevk aldığım şeyi yapabilirdim. ”

Teslička, Tesla Cars'ı Özerk Teknoloji Öncesi Kâr Getiriyor

O sırada Hunčovský, doğrudan otomobilin yetenekleriyle ilgili bir çeşit “tat alma duygusu” sunuyordu. “ Deneyim sürüşleri her zaman yaklaşık yarım saatlik bir brifingle başlar. Aracın tüm özelliklerinden ve kontrollerinden bahsediyoruz. Sonra 30, 40 ya da 60 dakikalık bir yolculuk için arabaya biniyoruz. ”

Seçilen Tesla’ya harcanan zaman müşterilere bağlıdır. Ve ne kadar ödemeye razı olduklarını. “Müşterinin nefes kesici hızlanma, yol tutuş, Otomatik pilot özellikleri, vb. Gibi otomobilin tüm potansiyelini test edebileceği, en az trafikle kamuya açık yollara gidiyoruz.

Teslička, Tesla Cars'ı Özerk Teknoloji Öncesi Kâr Getiriyor

Ancak bu, şirketinin sunmaya karar verdiği hizmetlerden sadece bir tanesiydi. “Düğün nakliyesi, kiralama ve limuzin servisi ile ‘Tesla Gecesi’ gibi spesiyalleri de sunuyoruz. Evet, insanlar arabada uyuyor! ”

Teslička, Tesla Cars'ı Özerk Teknoloji Öncesi Kâr Getiriyor

{admin}

“Teslička, Tesla Otomobillerinin Özerk Teknolojiden Önce Kâr Etmesini Sağlıyor” üzerine 1 yorum

 1. Bradleynuave dedi ki:

  Ciao! eatechsblog.com

  We suggesting

  Sending your commercial offer through the Contact us form which can be found on the sites in the Communication partition. Contact form are filled in by our software and the captcha is solved. The profit of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This technique increases the odds that your message will be read.

  Our database contains more than 25 million sites around the world to which we can send your message.

  The cost of one million messages 49 USD

  FREE TEST mailing of 50,000 messages to any country of your choice.

  This message is automatically generated to use our contacts for communication.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »