Kapat

Ürün İnceleme: Tesla Model 3 İçin Jeda Kablosuz Pad ve USB Hub

Jeda’nın Tesla Model 3 kablosuz şarj çözümünü inceliyoruz.

Tesla Model 3 bu konuda tartışmaya kapalı bir durumda, inanılmaz bir araba. Şimşek hızı ve mevcut en son teknoloji ile dolu güzel bir tasarım. Ancak bir nedenden ötürü Tesla, Model 3’ü kablosuz bir şarj pediyle donatmamaya karar verdi. 

Bu yüzden Tesla Model 3 Olması Gereken Aksesuarlarımızı  sunduğumuzda, listedeki bir numara kablosuz şarj pedi oldu. 

Bugün piyasada mevcut olan ve Tesla tarafından web sitelerinin aksesuar sayfasında sunulanlar da dahil olmak üzere çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Ancak, Jeda Ürünleri bize ulaştı ve incelemeleri için bize örneklerini göndermeyi teklif etti. Kablosuz şarj pedi ve son zamanlarda piyasaya sürdükleri yeni USB hub’ı kabul ettik ve sorduk. 

Bunun sponsorlu bir reklam olmadığını unutmayın – dürüst bir inceleme teklif etmekte özgürüz çünkü Jeda tarafından bu ilanı yayınlamak için para almıyoruz. 

Jeda Kablosuz Şarj Pedi: 99 $

Bu aslında Jeda’nın sunduğu ikinci nesil ped. Orijinal ped, konsola ve birinci sınıf kalitede termoplastikten imal edilmiş ikinci nesile uygun görünmüyordu. Jeda pedi, iki Qi cihazı uyumlu telefonun aynı anda şarj edilmesine olanak tanır ancak bulabildiğim herhangi bir pede bulunmayan, bir telefonu yatay olarak şarj etme özelliğine de sahiptir. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir