Kapat

Volkswagen e-Golf’ü 2 Gün Boyunca Test Edebilirsiniz

48 saatlik test sürüşleri sizi elektrikli otomobillere alıştırmaya yöneliktir.

Yeni bir elektrikli Volkswagen e-Golf satın almak istiyorsanız, şansınız yaver gitti çünkü Alman üretici popüler ‘sıfır emisyonlu’ otomobil için uzun test sürüşleri sunuyor.

Yerel Volkswagen bayinizden bir e-Golf alabilir, işinize devam edebilir ve 48 saat sonra bırakabilirsiniz.

48 saatlik e-Golf test sürüşleri, müşterilerini ve potansiyel alıcılarını elektrikli araç yelpazesini denemeleri ve teşvik etmek için Volkswagen’in uzun bir inisiyatif girişiminin sonuncusudur. Şimdiye kadar e-Golf amiral gemisiydi ancak marka gelecek yıllarda piyasaya sürülecek olan ID.3’ten başlayarak geniş bir yelpazede EV’ler sunacak.

E-Golf, İngiltere’de 30.340 £ ‘dan başlayan fiyatlar ile satışa çıkarılmıştır. Elektrikli motorları anında 134 bhp ve 393 lb-ft tork sağlamakta ayrıca 144 mil kadar bir menzile sahiptir.

Tamamen elektrikli bir araç olduğu için e-Golf, Trafik Sıkışıklığı ve Ultra Düşük Emisyon Bölgesi ücretlerinden muaftır ayrıca yol vergisi de şu anda sıfırdır. Dahası, işletme maliyeti daha geleneksel yanmalı motorlu araçlara kıyasla uygundur. 

2018 Volkswagen e-Golf

Volkswagen ayrıca son zamanlarda elektrikli araç yelpazesine adanmış yeni bir web sitesi bölümü başlattı. Aynı zamanda EV mülkiyeti hakkında daha geniş bilgi sağlar ve yaklaşan ID.3 için ön sipariş bilgileri içerir.

Volkswagen İngiltere Elektrikli Araç Ürün Pazarlama Müdürü Tim O’Donovan, “e-Golf’ün cazibesi, basit bir elektrikli güç aktarma sistemi ile bilinen Golf bölmesinin tüm yeteneklerine sahip olması,” dedi. 48 saatlik test sürüşü teklifleri, insanların e-Golf’ün hayatlarına ne kadar uyabileceklerini ilk elden öğrenmeleri için bir fırsat ”dedi.

“İki günlük deneyim, insanların e-Golf’e arabalarının ihtiyaçlarına ve e-Golf’ün sayısız özelliğini göstermesi için her türlü senaryo ile meydan okumalarını sağlıyor.”

2018 Volkswagen e-Golf

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir