Kapat

Volkswagen I.D. Buggy Concours d’Elegance’da İzleyiciler Tarafından Ödüllendirildi

Volkswagen ID Buggy, Rönesans kalesinde bir sıçrama yaptı.

Volkswagen kısa süre önce Fransa’daki Concours d’Elegance’de (“Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille”) tamamen elektrikli ID Buggy’i sergiledi ve aşağıdaki galeriyi kazandı.

VW’nin MEB platformunu temel alan yeşil EV konsepti, 60’ların ve 70’lerin kumul arabalarının modern ve ücretsiz bir yorumu olarak tanımlandı ve otomobil meraklılarını etkiledi. Umarım, bu Volkswagen’i en azından küçük bir elektrikli buggy serisi üretmeye teşvik edecektir.

“ID. BUGGY e-mobilitenin eğlenceli olabileceğini gösteriyor. Net tasarım dili benzersiz bir sürüş deneyimi vaat ediyor. İç mekan, bilinçli bir şekilde sabit bir tavan ve kapılar olmadan tahrip edilemez ve minimalisttir. Kaliforniya kumulunun kült konseptine bağlanır. 1960’lar ve 1970’lerin arabaları ve bir ikonun modern yorumu. “

Volkswagen baş tasarımcısı Klaus Bischoff şöyle dedi:

“Chantilly, en seçkin otomobillerin ilgi çekici ve anlayışlı bir izleyici kitlesiyle buluştuğu bir endüstri vurgusudur. Markamızın gelecekteki tasarımı için daha iyi bir ortam hayal edemiyorum”.

Concours d'Elegance'deki Volkswagen Kimliği Buggy

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir