Kapat

Volkswagen, ID.3 Reklam Kampanyasını ‘Now You Can’ Başlattı

“Yakında yapabilir misin?” Olmamalı mıydı?

Volkswagen, ID.3’ün Frankfurt’taki IAA’nın dünya prömiyeri sonrasında haftanın başlarında hiçbir zaman boşa gitmedi. Yani teknik olarak, şimdi gerçekten yapamazsınız, ama yakında yapabileceksiniz.

Ama ne yapabilmek için? Bu son videodaki cevap “ŞİMDİ geleceği deneyimleyebilir”. 

Otomobil üreticilerinin plug-in tekliflerini nasıl duyurdukları bir süredir tartışılan bir konu oldu, EV’lerin meraklıları iyi ve akıllı pazarlama kampanyaları ile iyi bir şekilde temsil edilmiyormuş gibi hissediyorum. 

Bu linki takip ederek “Now You Can” Volkswagen ID.3 videolarının tam listesini görebilirsiniz. İnsanları yaklaşan ID.3 ile ilgilenmeleri için Volkswagen’in en son adımını düşündüğünüzü bilmek istiyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × one =