Kapat

Volkswagen ID için Yeni Bir Teaser Geldi

ID. Entry olarak adlandırılıyor.

Volkswagen için 2020 ve 2021 yılları dolu dolu geçecek gibi görünüyor. 2020 yılında toplamda 34 adet araç tanıtacak olan firma 2021 yılında ise elektrikli segmentlere daha fazla öncelik verecek ve daha yoğunlukta elektrikli araç tanıtımları yapacak.

Firma son yayınladığı fragmanda giriş kasa olarak adlandırılan bir ID’ye yer verdi. ID Entry olarak adlandırılması muhtemel bu aracın şu an sadece teaser görüntüleri yayınlandı.

Dünya çapındaki tüm gazetecilere yeni yıl kutlama kartı gönderen firma, bu kartın içinde ilginç bir aracın görüntüsüne yer verdi. ID ailesinden olan bu aracın Noel Baba tarafından kullanıldığı dikkat çekiyor. Aracın silüeti ID.3’ü andırıyor olsa da farklı bir tasarım olduğunu hemen farkediyorsunuz.

Autocar’da bu farkı görür görmez hemen incelemelere başlamış ve aracın yeni bir model olabileceği fikrine kapılmış. Bu aracın ID Entry olabileceği düşünülmüştür.

ID Entry, Golf 8 kadar bir hacme sahip olacak ve menzilinin ise 209- 241 kilometre arası olacağı ifade ediliyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir