Kapat

Volkswagen ID. Space Vizzion Konsepti Elektrikli Bir Vagon Olacak

2021 yılının sonuna doğru piyasaya sürülecek.

Volkswagen, 19 Kasım 2019‘da Los Angeles Otomobil Fuarı’nda yeni bir araç tanıtacak. Space Vizzion adı verilen bu araç firmanın elektrikli otomobil ailesindeki en garip araç olacak.

Araç beş kapılı bir aile tipi araç olarak görünüyor. Volkswagen Tasarım Başkanı Klaus Bischoff konu hakkında şunları söyledi;

“Şimdiye dek ID serimizde bilinen her otomobil kategorisindeki elektrikli araçlarda neyin mümkün olduğunu gösterdik” dedi. Space Vizzion ile yeni bir ürün gamı yaratacağız. ”

Space Vizzion Modüler Elektrikli Sürücü Matrisine dayanan bir platformda üretilecek ve 483 km menzile sahip olması bekleniyor. Ayrıntılı bilgi tarafımıza ulaştığında makalemizi güncelleyeceğiz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir