Kapat

Vorsteiner Tesla Model 3 Yeşil Elektrikli Sedan

Paket sipariş için zaten hazır.

Vorsteiner, özellikle BMW, Audi, Mercedes-Benz ve Porsche gibi Alman markalarından, performans ve egzotik otomobiller üzerindeki çalışmaları ile ünlüdür. Ancak şirketin en yeni projelerinden biri Tesla Model 3 üzerine. Bu bir aile için ortalama görünümlü spor sedan haline dönüşen mütevazı bir çevre dostu araba.

Peki, Tesla Model 3 sadece normal elektrikli bir otomobil olsa daharika görünüme sahip. Vorsteiner’in Kaliforniya EV için yeni paketine gelince, şu anda resmen üretime girdi ve ayar stüdyosu zaten bunun için sipariş kabul ediyor. Şu an için fiyat bilgisi mevcut değil ancak gerçekten ilgileniyorsanız firmanın size tüm detayları vereceğini varsayıyoruz.

Paket sadece görsel olarak mı mevcut. Karbon fiberden yapılmıştır ve bir ön spoiler, yan etekler, agresif bir arka difüzör ve küçük bir şık kapak spoiler içerir. Sportif görünüm, Michelin Pilot Super Sport lastiklerine sarılı bir dizi 21 inç dövme jantla tamamlanıyor. Bu bir görsel değil üretim aracı olacaktır.

“Yeni nesil Vorsteiner elektrik ürününe hoş geldiniz.”

Vorsteiner’in projesine Volta adı verildi ancak Model 3’ün güç aktarma organlarında performans yükseltmeleri olduğundan şüpheliyiz. Şirket, görünüm paketinin elektrikli sedanın tüm sürümleri için mevcut olup olmadığını açıklamıyor ancak cilt altındaki güç aktarma sistemi yapılandırmasının tunerler için çok fazla bir fark yaratmadığını varsayıyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir