Kapat

VW ID.3 Nürburgring Nordschleife Dışında Görüldü

İşçilere yönelik yapılmış ilk üretimler olabilir

Volkswagen firması ID.3 kasası ile ilgili testlerine devam ederken artık bu araçları yollarda görmeye başladık. Aracın 2020 ortalarında kullanıcılara teslim edilecek olduğunu biliyoruz peki bu araç nedir?

Volkswagen, elektrikli otomobillerinin ilk birimlerinin test için işçilerinin elinde olmasına izin vereceklerini açıkladı. Görünen ID.3 üzerinde bir çif vardı ve test yapıyor gibi değillerdi.

Aracın üzerinde şarj portunun olmaması dikkat çekici. Acaba VW böyle ayrıntıları saklıyor mu? Ayrıca aracın bazı görünümleri basına yansıtılmamıştı. Örneğin X şeklindeki fren lambaları veya her birinin altını çizen bir dönüş sinyali ile çalışırken, stop lambalarının görünümü hakkında hiçbir fikrimiz yoktu.

Bakalım bu casus aracımız hakkında daha ne kadar bilgi sahibi olacağız. Şu anlık sadece işçilerde mevcut olan araç diye nitelendiriyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir