Kapat

VW ID Neo Hatchback Prototip Kar Üzerinde Görüntülendi

Frankfurt Motor Show’da Eylül ayında yapım versiyonunun ilk çıkışını bekliyoruz.

Volkswagen, ID serisi içerisinde bir Hatchbacke sahip. Çok fazla bir şey görmedik ancak casus fotoğrafçılarımız son zamanlarda karlı kuzeyde bir prototip testi yakaladı. Bu noktada resmi bir ad bilinmemektedir – çalışma adı ID Neo’dur – ama ne denirse desin VW ID‘den daha farklı bir araç olduğu kesin.

Üstyapının altında ne olduğu hakkında biraz bilgimiz var. Meslektaşlarımız ve çevremizdeki elektrik profesyonelleri, VeeDub’un 150 kW bir motor kullanan 342 mil (550 kilometre) kadar bir menzile sahip olduğunu söylüyor. Bu elektrikli otomobil ancak birkaç yıl içinde yaklaşık 205 mil (330km) menzile sahip alt uç bir model ile gelebileceğini tahmin ediyoruz. Şarja gelince, 125 kW DC hızlı şarj özelliğine sahip olmalıdır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − eighteen =