Kapat

VW, MEB Platformunun Elektrik Standartlarını Belirlemesini İstiyor: Beetle Bu Konuda Ünlü Olacak

Yeni eski logo her şeyi söylüyor.

Bazı insanlar hala Volkswagen’in logosunu, örneğin Beetle tarafından kullanılana çok benzeyen iki boyutlu bir tasarıma değiştirmeye meraklı. Gerçek şu ki, şirket sadece logoyu değil, uyandırdığı hikayeyi de özlüyor. Özellikle Beetle döşeme tavası kullanımları ve MEB’in sahip olmasını istediği şeylerle ilgili olduğunda.

Yeni elektrikli modüler platform tamamen standart belirlemekle ilgili. Okuyucularımızdan bazıları muhtemelen bir video kasetin ne olduğunu bilecek kadar yaşlı değil ancak bunun için iki biçim vardı. Betamax en iyisi olarak kabul edilirken, VHS üstün geldi. Aynısı Apple ve Microsoft’a da oldu. Oyunun adı popüler hale geliyor. Windows olduğu gibi Beetle’da da oldu. MEB için amaç budur.

Volkswagen ID ROOMZZ - MEB platformu

Bir Beetle satın almak, sahip olmak ve saklamak için ucuz bir araba olarak biliniyordu. Aynı platforma sahip otomobiller de bu itibarı paylaştı. Bu, insanların Beetle’ın ucuz olduğunu, erdemli bir çevrime dönüşen ve küçük otomobilin daha da fazla satış yapmasına yardımcı olan şeyleri daha da fazla bilmesini sağladı. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir