Pahalı, dört tekerlekten çekişli SUV’lar. Biri “fena girer” diğeri yapmaz.

YouTube kanalı – Throttle House  – BMW , gelişmekte olan otomotiv teknolojisi dünyasında gerçekten devam edip edemeyeceğini merak ediyor . En son teknoloji ile ilgili olarak, Tesla’ya atıfta bulunuyorlar . Daha özel olarak ise, Model X .

Silicon Valley geçidi, yedi yolcu için uygun oturma kapasitesine sahip tek orta boy, premium, uzun menzilli elektrikli SUV. Beş kişilik konfigürasyonunda 84.990 dolardan başlıyor. Yedi kişilik koltuk almak için 3 bin dolar daha ödeyeceksiniz.

Fütüristik bir güç aktarma sistemi ile piyasaya sürülmek yerine BMW, tamamen yeniden tasarlanan X5 xDrive50i’yi beş kişilik 75.750 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatı ile sunuyor. X5, bazı modellerde de isteğe bağlı üçüncü sıra oturma imkanı sunar. Tüm başarıları elde etmek için, 16.000 $ ‘lık Premium Mükemmellik Paketi için ayrılmak zorunda kalacaksınız.

Öyleyse, bu iki performans SUV’u performans ve özellikler bakımından içte ve dışta nasıl karşılaştırır? Throttle House bize tüm detayları ve yol boyunca biraz eğlence sunuyor.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir