Kapat

Yeni Zelanda’da Volkswagen ID.3 Elektrikli Araba Görüntülendi

Orada ID.3’ü görmeyi beklemiyorduk.

Volkswagen ID.3 elektrikli hatchback bir kez daha kamuoyuna görülmüş. Bu kez, ID.3, Queensland, Yeni Zelanda için beklenmeyen bir yerde ortaya çıktı.

Tweet’e göre, ID.3 Yeni Zelanda’da yüzleri gizlenmiş “birkaç Alman bloku” tarafından test ediliyor. Arabalardan birindeki kirlere bakılırsa, yoldan çıkmış bir yol dışı seyahat oldu.

ID.3 Volkswagen’in uzun menzilli, uygun fiyatlı bir elektrikli otomobildeki ilk gerçek girişimidir. Ne yazık ki, ABD’ye bağlı değil, bu hayal kırıklığı yaratıyor.

ID.3, çeşitli pil paketleri sunar ve geniş bir fiyat yelpazesini kapsar. Bunun gelecekteki VW ID modelleri için de bir yaklaşım olacağını varsayıyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir