Kapat

Yerli Otomobil için Medya Sorumlusu Atandı

Yerli araç bu ay tanıtılacak

Merakla beklenen yerli otomobil tanıtımı bu ay içerisinde yapılacak. Ancak bu tanıtımdan önce bir medya sorumlusunun atanması gerekiyordu. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu tarafından yapılan açıklamaya göre, şirketin medya ilişkilerini tecrübeli otomobil gazetecisi Hakan Özenen yürütecek.

Hakan Özenen’in kariyerini incelersek İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. Uzun yıllardır medya içerisinde yer alıyordu ve artık yerli araç için medya sorumluluğu görevini üstlenecek.

2021 yılı içerisinde üretilmesi planlanan aracın 2022 yılının ortalarında yollara çıkması bekleniyor. Elektrikli modelinde yer alacağı yerli üretim araç filosunda içten yanmalı motorlu araçlar da mevcut.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir