Kapat

Global Elektrikli Araç Satış Raporu 2018 (Markalar)

NrModelSatış Rakamları
1Tesla245.24016,9
2BYD229.33815,8
3Renault – Nissan192.71113,3
4BAIC165.36911,4
5BMW Group142.2179,8
6SAIC123.4518,5
7Geely113.5167,8
8Hyundai – Kia90.8606,3
9VW82.6855,7
10Chery65.7984,5
TOTAL1451185

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »