Kapat
Elektrikli Araç Satış 59 0

Nisan Ayındaki En İyi Elektrikli Otomobil ve Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobil Fiyatları

CarsDirect, bu ay elektrikli araçlarda en iyi olanları sizler için seçiyor.

Elektrikli araç sahipleri, EA’larının ve PHEV’lerinin para tasarrufu olduğunu biliyor. Çoğu plug-in, eşdeğer bir ICE aracından daha yüksek bir MSRP’ye sahip olmakla birlikte, bir elektrikli otomobil aslında araç ömrü boyunca sahiplerinden binlerce dolar, TL tasarruf sağlayabilir. Bir faktör elbette düşük yakıt ve bakım maliyetleridir.

Diğer bir belirgin finansal fayda, elektrikli araç satın almak için devlet ve federal teşviklerdir. Ancak bunlar para tasarrufu sağlayan tek avantaj değildir.

CarsDirect , Nisan ayında ABD’deki yeşil araç alımlarıyla ilgili en iyi anlaşmaları bir araya getirdi. Web sitesi, öncelikle Clarity Electric ve Kia Soul EV gibi daha düşük hacimli otomobiller için cazip kira sözleşmelerini listeledikleri halde, geniş kullanılabilirliğe sahip yüksek hacimli araçlara odaklandı.

İşte Nisan ayı için en çok satılan elektrikli araç alımlarından bazıları:

2017 Chevy Bolt

2019 Chevrolet BoltEV

Bir Chevy Bolt EV’yi finanse ederken, bir Premier modelde 6.560 $ ‘a varan tasarruflarda %15 indirim içeren birkaç teklif var. İsterseniz, Chevrolet “nitelikli alıcılar” için 72 ay boyunca % 0 Nisan ayı teklifi mevcut. Bu teklifler 30 Nisan’a kadar geçerlidir.

Ulusal kiralama anlaşmaları bu ay daha az cazip. 585 $ gibi bir maliyetle kiralama yapabilirsiniz.

Honda Clarity Electric

2019 Honda Clarity Elektrik

Honda Clarity Elektrikli satış piyasasında en uygun fiyata sahip araçlardan biri oldu. Aynı zamanda aylık 249$ ‘lık etkin bir maliyetle en düşük aylık kiralamalardan birine şahit olabilirsiniz. . Ancak West Coast eyaletlerinde bile sınırlı menzil ve sınırlı varlığa sahip.

Kia Niro Eklenti Hibrit

2019 Kia Niro Plug-in Hibrit

Kia Niro PHEV LX en hesaplı plug-in hibrid araçlardan biri oldu. Sadece 332 $ / ay gibi bir fiyatı mevcut.

EA ve Plug-in Hibrit elektrikli araçların kira sözleşmelerinin tam listesi için CarsDirect sitesini ziyaret edebilirsiniz.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »