Kapat
Elektrikli Araç Satış 96 0

Tesla, ABD’de İkinci El Model 3 Satıyor

Bu sadece başlangıç. Yeni satışların hacmini göz önünde bulundurarak, yakında bir çok teklif olmalı.

Tesla Model 3, Tesla’nın çevrimiçi kullanılmış otomobil satış sitesinde ilk kez ABD’de mevcudiyeti sınırlı olsa da ilk kez ortaya çıktı .

Sunulan otomobiller tipik olarak 2017 veya 2018’den Uzun Menzilli versiyonlarıdır ve fiyatları 40.000 ABD Dolarının üstündedir.

          Bakınız: Tesla kullanılmış envanter – San Jose

Tesla, kullanılmış Model 3’ü Model S / Model X’a benzer bir garanti ile satıyor:

“Her kullanılmış Tesla aracı 70 derecelik bir muayeneden geçmiş ve 4,000 mil veya 50,000 mil garantili veya 2 yılda 100,000 mil garantilidir”

Kullanılmış Tesla ile ilgilenenler, hem yeni (daha düşük trim versiyonlu) hem de doğrudan sahipler tarafından satılan kullanılmış arabalara kıyasla belirli bir otomobille gitmeye değip değmeyeceğini düşünmelidir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir