Kapat
Elektrikli Araç Teknik 37 0

BMW Plug-in Hibrit Araçları En Verimli Bir Şekilde Nasıl Kullanacağınızı Öğretiyor

Plug-in Hibrit elektrikli otomobil sahiplerinin okuması gereken ve izlemesi gereken bir makale.

BMW, piyasadaki en güçlü ve en eğlenceli plug-in hibrit elektrikli otomobilleri üretiyor. Artık her aracına batarya yerleştiren firma bu araçların nasıl verimli kullanılacağını anlatacak.

Bavyeralı otomobil üreticisi yakın zamanda hibrit araçlarından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini açıklayan bir video yayınladı. Bu videoya göre kullanım şekli aracınızın menzillerini uzatabilir ve optimum performans alabilirsiniz.

Verimli olarak aracı kullanmak eko modunda kullanmaktır ancak eko modu da kullanılırken dikkat edilecek noktalara BMW bu videoda değinmiştir.

Eğer bir BMW kullanıcısıysanız ve aracınızı optimum menzilde kullanmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu dikkatlice incelemeniz gerekiyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir