Kapat
Elektrikli Araç Teknik 110 0

Elon Musk, FSD Fiyatının Yalnızca Akıllı Çağırma Geldiğinde Artacağını Söyledi

Asıl soru şudur: Ne zaman tamamen özerk bir araba göreceğiz?

İnsanlar tamamen özerk bir araba görmek için endişeli. Trafikteki ölümlerin azaltılmasına yardımcı olacaktır.  Elon Musk uzun zamandır bir tane vaat ediyor. İlk satanın Tesla’nın olacağından ve varlıklarını takdir edeceğinden emin. Son tweet’inde Musk şöyle dedi:

Bu, Smart Summon özelliğini çalışırken görmekten yaklaşık sekiz hafta kaldığımız anlamına gelir. Advanced Summon ile ilişkili mi?  Tesla, hepsine atıfta bulunur, ancak bunların farklı toplama seviyelerinin olup olmadığından ya da aynı şeyi söylemenin sadece farklı yolları olduğundan emin değiliz.

Beklendiği gibi bu tweet, Tesla sahiplerinin ilk önce Akıllı Çağrı özelliğini kimin alacağını sormasını sağladı. Musk’un buna cevabı neredeyse açık:

Geniş kapsamlı sürüm tamamlandığında – umarım hiçbir olay olmadan – FSD paketinde fiyat artışı görürüz. Halen, araç tesliminden sonra almaya karar verenler için 8,000 $, teslimattan önce sipariş verenler için 6,000 dolar ve EAP Geliştirilmiş Otopilot Paketi ile Tesla sahipleri için 3,000 dolar olarak belirlendi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir