Kapat
Elektrikli Araç Teknik 106 0

Tesla Otopilot için Tüketici Raporları: CNBC Video

Sorunu gidermek ve yanlış medya başlıklarına değinmek için çok fazla.

Dün, Tüketici Raporları ‘ Jake Fisher’ın birçok medya başlığının Tesla’nın Autopilot’taki Navigasyon ile ilgili bulgularını bağlam dışına çıkardığını kabul ettiğini bildirdik. CR’nin makalesinin ana medyada yer almasından memnun değildi. Durumun daha iyi anlaşılması amacıyla Fisher, CNBC’nin “Güç Öğle Yemeği” nde yer aldı.

Bu noktada, Tesla’yı çevreleyen ana akım medya yayınlarının olumsuzluklarla dolu olduğu açıkça belli oldu. Tesla, diğer birçok şirket gibi, mükemmel olmaktan uzaktır. Bununla birlikte, ilginç bir şekilde, Silicon Valley otomobil üreticisinde olumlu bir şey olduğunda, medyanın çoğu sessiz kalıyor. Dahası, diğer otomobil üreticilerinde de benzer sorunlar ortaya çıktığında, bu konuyu ana medya sitelerinde nadiren okuruz.

YouTube’da CNBC Television aracılığıyla video açıklaması :

Sürücüler otonom sürüş için hazır değil ve Tesla’nın otomatik pilot güncellemesi şunu gösteriyor: Tüketici Raporu

Tüketici Raporları’ndan Jake Fisher, Tüketici Raporları’nın Tesla’nın tavsiyesini yıllar boyunca neden hiç olmadığı kadar değiştirdiğini tartışmak için CNBC’nin “Güçlü Öğle Yemeği” ne katılıyor. CR’nin en yeni raporu, otomatik pilot teknolojisinin geniş olmadığını söylüyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir