Kapat
Elektrikli Bisiklet 237 0

Babalar için üretilen Elektrikli Bisiklet

Beğenin ya da beğenmeyin Harley-Davidson motorsikletçilik geçmişini temsil ediyor. Şirketin LiveWire‘ın tanıtımıyla uyum gösterme çabalarına rağmen klasik tasarım, markanın ekmeği ve tereyağı olmaya devam ediyor. Bazı firmalar da bu klasik Harley tasarımlarından ilham alıyor ve elektrikli bisiklet üretme yolunda ilerliyor.

Carota Design firması yeni klasik tasarım elektrikli bisikletini tanıttı ve bu bisikletin cool babalar tarafından kullanılacağını öne sürdü.

Tasarıma bakıldığında farlardan tutun da tekerlere kadar 1910 ile 1930 yılları arasındaki klasik bir bisikleti andırıyor. Zincir ve frenleri de artık yeni nesil fren sistemine sahip değil.

Çamurluklar ise tekerin yarısını kaplayacak şekilde monte edilmiş durumda. Bu bisiklette tek yenilik batarya sistemi. Tasarım 1900’lü yılları anımsatıyor ama performans özellikleri 2019 yılı için geçerli.

Bu retro tasarım bisikletin ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne olacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir