Kapat
Elektrikli Bisiklet 86 0

SBK Şampiyonu Troy Bayliss’a Göre Yeni Ducati Ebike Harika

Bu işbirliği bir Ducati elektrikli motosikletine yol açabilir mi?

Bisiklete uygun olmak, farklı insanlar için farklı şeyler ifade eder. Hiç kimse bunu motosikletlerinden uzaktayken ciddi bisiklet süren yarışçılardan daha ciddiye almaz. Son zamanlarda, üç kez SBK dünya şampiyonu ve dört bir yanından beri efsane Troy Bayliss , Ducati MIG-RR’yi bir tur atmaya götürdü ve performansını beğendi. 

Shimano Steps E8000 ünitesini, atışı, motorlu kalbi olarak sunar ve sürüşünüz için üç düzeyde elektrikli yardım sunar: Eco, Trail ve Boost. Ayrıca bir güç yürüyüş modu ve telefonunuz için daha fazla özelleştirme sağlayan uygun bir uygulama var. 

İlk önce EICMA 2018’de tanıtılan bisiklet, pedallı bisikletlerde uzmanlaşan Ducati ve Thok arasında bir işbirliği olarak ortaya çıktı. Bu özel bisiklet, Aldo Drudi ve Ducati Tasarım Merkezi tarafından tasarlandı ve başka bir yerde bulunmayan özel bir ürüne sahip. Şu anda yalnızca Avrupa’daki Ducati bayileri aracılığıyla satılmaktadır ve bu tasarım size 6,250 Euro (7,106 ABD Doları) tutarındadır. Bununla birlikte, Ducati için profesyonel olarak yarışacak kadar şanslıysanız, son zamanlarda Ducati MotoGP sürücüleri Andrea Dovizioso ve Danilo Petrucci gibi bir antrenman kazanabilirsiniz . 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir