Kapat
Elektrikli Bisiklet 226 0

Vespa Elettrica Daha Yüksek Hızlarda Aynı Menzili Taahhüt Ediyor

Vespa Elettrica 70km / s hıza ulaşabiliyor.

Vespa Elettrica ABD’de ilk sunulduğunda maksimumi 50 km/s hıza ulaşıyordu. Daha sonra firma bir düzenleme yayınlayarak maksimum 100 km/s hıza kadar çıkma oranına sahip oldu. Ortalama olarak verimli sürüş modunda 70 km/s hız ile sürüşünüze devam edebilirsiniz.

Vespa’nın bu elektrikli scooter hakkındaki açıklamaları şu şekildedir;

Yeni, geliştirilmiş Vespa Elettrica şimdi 70km / s kadar hız yapabiliyor. Dahası Vespa bu yeni baş döndürücü hızın tamamen mümkün olduğunu ve zaten mevcut olan ekipmanı optimize ettiğini iddia ediyor. En önemlisi menzilin “neredeyse aynı” olduğunu iddia ediyor. 

Daha önce olduğu gibi Vespa maksimum 100 km menzili garanti ettiğini ve hem lityum iyon pilini hem de Kinetik Enerji Geri Kazanım Sistemini ortak kullanarak bu menzili sağladığını biliyoruz. Yeni güncellenmiş versiyonda da bu menzili bire bir aynı sağlayacağını iddia ediyor.

Kullanıcı dostu bu scooter’ın fiyatı hakkında henüz bir bilgi sunulmadı. Konu hakkında yeni bilgiler ulaştığında sizlere gerekli açıklamaları yapacağız.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir