Kapat

Amerikalıların Tesla Cybertruck Alması için 5 Neden

Bu nedenleri sıralıyoruz.

Tesla Cybertruck gerek tasarımı ile gerekse show sırasındaki cam kırılma vakası ile kimileri için alay konusu oldu. Kimileri ise bu durumun yine bir show’dan ibaret olduğunu söyledi. Ancak gerçek şu ki Tesla Cybertruck şu anda 250.000 adet ön sipariş alarak rekor kırdı.

Tesla Cybertruck neden alınır sorusuna bazı cevaplar vermeye çalıştık. Özellikle Amerikalıların neden bir Tesla Cybertruck alır bunun nedenlerini açıklamaya çalışacağız.

Aşağıdaki videoda şu nedenler sıralanmaktadır.

Dikkat – Reklamcılık 101

Cybertruck hangi iş yerinde kullanılırsa kullanılsın dikkat çekecek ve şirketinizin reklamını yapacak. Bu size hem araç konforu hem reklam konforu sağlayacak.

Olumlu marka imajı – reklam 101

İmaj bir firma için herşeydir. İmajınız yok ise kazanacak paranız da yoktur. Cybertruck, işinize güçlü ve ileriye dönük bir marka imajı sağlayacaktır. Akıllı, yenilikçi ve teknolojinin ön saflarında yer aldığınızı göstereceksiniz.

Para Kazanın – $$$$

Diğer tüm kamyonet modelleri ile kıyaslayabilirsiniz. Tesla Cybertruck 39.000 dolar fiyat etiketi ile hepsinden ucuz olacaktır. Hatta bir Tesla Model 3 fiyatına Cybertruck alabileceksiniz.

Yardımcı teknoloji

İçerisine geniş bir yatak sığdırabilirsiniz. Ayrıca solar panelleri ile aydınlanma gibi sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Arka yatağın altında ve yanlarda yelken var. Her yere gidebilir ve her şeyi yapabilir.

Zamanın ilerisinde bir teknoloji

Zaman teknoloji zamanı. Diğerlerinden öne geçmek ve teknolojiyi kullanmak için Cybertruck size yardımcı olacak.

Yukarıda saydığımız nedenleri video içerisinden derledik ve şimdi ise sizlere videoyu sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 3 =