Kapat

Atlis XT Elektrikli Kamyonet Duyuruldu

Yeni elektrikli pikap kamyon lansman durumu en son basın açıklaması ile EaTechsBlog olarak bize ulaştı. Ek olarak, şirket “kaykay” prototip platformunun (XP) bazı görüntülerine ait özel görüntüler de içeriyordu. Atlis bunu “tam işlevli, tam boyutlu bir prototip toplama kamyonu” geliştirme sürecinde bir sonraki adım olarak nitelendiriyor. Şirket, platformu gelecek XT elektrikli kamyonunda kullanacak  .

Geçen yıl, elektrikli kamyon 15 dakikadan daha kısa bir sürede tam kapasiteye kadar şarj olabilen hızlı şarj edilmiş bir prototip batarya paylaştı. Kurucu ve CEO Mark Hanchett bizi şirket gelişmelerinden haberdar ediyor.

Atlis XP Platformu:emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =