Kapat

Dört Farklı Elektrikli Pickup Kıyaslaması

Tesla, Rivian, Atlis, Bollinger ve Workhorse tarafından üretilen elektrikli Pick-Up modellerinin birbiri ile kıyaslaması önem arz ediyor çünkü her firma artık Pickup segmentine girmeye başladı. Bu segmentte en iyi araç hangisi olacak kullanıcıların bunu bilmesi gerekli.

Tesla Pickup kısa süre önce Cybertruck patentini aldı ve bu isimle adlandırılması muhtemel görünüyor. Bu kamyonet hakkında yaklaşık olarak 20 farklı render çalışması yapıldı ancak henüz net olarak tasarımı açıklanmadı.

Rivian ise birçok özelliğe sahip aracını kullanıcılara daha önce tanıttı. Elektrikli mutfak ve kamp malzemelerine kadar kişiselleştirilebilir birçok özelliğe sahip bu araç tam bir arazi taşıtı.

Atlis, Bollinger ve Workhorse ise sektörde yer tutabilecek modellerdir. Şimdi bu dört modelin kıyaslamasını sizlere sunacağız.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir