Kapat

Elektrikli Kamyonların Satış Değerleri Büyük Bir Soru İşareti

Eskiden kamyonların değerleri basitçe anlaşılabiliyordu. Artık durum bu olmayabilir.

Elektrifikasyon tüm araçlara yayıldıkça en muhafazakar segmentler bir bilmeceyle sıkışmaya başlar. Elektrikli ticari araçların satış değerininin bulunabilmesi için bu noktada bir tahmin oyunu yürütmek gerekiyor.

Trucks.com’a göre elektrikli kamyonlar için kiralamalar eski araçlarda daha kolaydı ancak yeni elektrikli kamyonlarda bu sorun git gide büyümektedir. Hangi kritere göre nasıl kiralama yapılacağına çoğu kişi hakim değil.

Kamyonların gerçek değerleri firmalar tarafından test ediliyor. Bazı firmalar yeni kamyonlar kiralayarak test süreçlerini başlatmışlar ve kiralama yönteminin neye göre yapılabileceğini analiz etmeye çalışıyorlar.

Daimler Truck Financial başkan yardımcısı Tobias Waldeck, “Adil piyasa değeri elde ettik” dedi. “Hiç kimse bu araçların gelecekteki değerinin ne olacağını bilmiyor.”

Birkaç yıl sonra akülerin sağlığı gibi yakın gelecekte mevcut olabilecek teşviklerin yanı sıra hepsi çeşitli şehirlerde, eyaletlerde ve federal düzeyde sorumlu olan diğer faktörlerde var.

İleriki dönemde kamyonların nasıl kiralanacağına dair daha ayrıntılı bilgi elde edebiliriz. Bizi takip etmeye devam edin!!!

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »