Kapat

Neuron EV’nin Yeni Tırı ve Pickup Modeli Efsanevi Bir Tasarıma Sahip

Neuron Tesla’nın peşine takıldı.

Kaliforniya merkezli firma olan Neuron, yeni elektrikli araçları ile kısa süre önce kullanıcı tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtılan ilk araç modelleri Neuron T/ONE adlı elektrikli pick-up ile Neuron TORQ adlı elektrikli tır oldu.

Şu an araçlar prototip aşamasında, üretime girip girmeyeceği ise henüz belli olmadı. Araç tasarımları ile ilgili gayet olumlu geri dönüşler alınmış. Firma da bu aşamada üretim yoluna gitmeyi hedefleyebilir.

Firmanın konu ile ilgili açıklamaları şu şekildedir;

“Bize göre otomobilin performansı, hızıyla değil kullanışlılığıyla ölçülmeli. Otomobil kazalarını azaltmak istiyoruz fakat her geçen gün otomobilleri daha hızlı hâle getiriyoruz. Buna gerek var mı? Neuron firmasının vizyonu, ortaya konan araçların konforlu, kullanışlı, güvenilir ve dayanıklı olmaları şeklinde.”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir