Kapat

Tesla 200.000 Adetten Fazla Cybertruck Rezervasyonu mu Aldı?

Sayı daha da artabilir

Tesla dün gece Cybertruck aracını kullanıcılara tanıttı. İlginç bir tasarıma sahip olan bu pickup bazıları tarafından çok beğenilirken bazıları tarafından da çok eleştiri aldı ancak firma bu aracı için gelecekte güzel planlara sahip.

Alınan bilgilere göre Tesla’nın yeni pickup modelinden 9-10 saat içerisinde 200.000 adet rezervasyon yapıldı ve bu sayı daha da yükselebilir. Tesla’nın Model 3 aracı için kısa sürede 400.000 adet rezervasyon topladığını düşündüğümüzde bu rakam bize çok uçuk gelmedi.

Bununla birlikte Cybertruck’un Twitter’daki ilgisini ve çekincelerini takip eden birkaç kişiye göre Tesla’nın zaten 200.000’in üzerinde yatırımı olabilir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir