Kapat

Tesla Cybertruck Dubai Polis Gücüne Katılacak

Dubai sipariş verecek

Dubai polis filosunu az çok tahmin edersiniz. Lamborghini, Ferrari, Bugatti, Porsche ve diğer lüks spor otomobiller. Dubai polis departmanı lüks araçları ile dünyada nam salmış durumda.

Polis departmanı sırada bünyesine katılacak olan aracı belirledi. Tesla Cybertruck Dubai Polis gücüne katılacak.

Tanıtımdan sonra ilgi çeken bu elektrikli pickup hemen ülkeler tarafından sipariş listesine alındı.

Dubai Polisi bu hafta yukarıda belirtilen tüm üst düzey araçlara uygulanan uygun dilekleri taşıyan elektrikli kamyonetin bir görüntüsünü yayınladı. Her ne kadar tweet Cybertruck’un 2020’de filoya katılacağını söylese de üs ve orta kademe modellerin üretimi 2021’in sonlarına kadar başlamadığı için durum böyle olmayacak. 3 motorlu modelinin alınabileceği açık.

804 km menzili olan model 69,900 $ fiyat etiketi ile sunulacak. Dubai Emniyet Genel Müdürü Abdullah Khalifa Al Marri bu satın alınacak aracın turistik bölgelerde görevlendirileceğini belirtti.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir