Kapat

Tesla Cybertruck Hellcat Render Çalışması

Farklı bir yaklaşım gibi geldi

Tesla Cybertruck tanıtıldığı günden bu yana render çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Panelvandan tutun da kamyon modeline kadar birçok tasarım yapıldı. Bu yazımıza konu olan tasarım ise Cybertruck’ın Hellcat render çalışması.

Abimelec Design tarafından gerçekleştirilen bu tasarım çok göze hitap etmiyor. Açıkçası pek beğenilmedi. İki egzos borusu araca montajlandı ve elektrikli özelliğini kaybetti.

Araca bir V8 motor yerleştirildi ve bu motor da arka bölmeye konumlandırıldı. Tesla’nı sıfır emisyon aracı doğal olarak çevreyi kirleten bir araç haline geldi.

Tesla Cybertruck Hellcat, korku filminden çıkmış gibi. Bu tasarım bize pek güzel gelmedi açıkçası. Günümüzde her içten yanmalı aracın elektrikli versiyon renderları yapılır, bu tasarımda tam tersi düşünülmüş.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir