Kapat

Tesla Cybertruck, Isıtmalı Yatağa ve Kamp Tasarımı ile Sunulacak

Özellikler gayet şık ancak işe yarar mı ?

Tesla Cybertruck bir kamp aracı olabilir. Isıtmalı bir yatağa ve kamp tasarımına sahip olarak sunulacak. Cybertruck’un kamp kurulumunun görüntülerini (doğrudan Tesla’dan ) zaten görmüştük ancak şimdi bazı ek özelliklerin bu kamyonu kendi kendine yeten gecelik konaklamalar için daha kullanışlı hale getirebileceğini öğrendik.

Elon Musk kısa bir süre önce twitter üzerinden bu konuya bir açıklama getirdi. Cybertruck’un kamp yapmak isteyenlere özel donanımlar ile sunulabileceğini bildirdi.

Elon Musk ısıtma sisteminin de olacağını söyledi. Bu kadar geniş bir alana maruz kalan alanı ısıtmak / soğutmak için gereken enerji miktarı ve ayrıca yatakta HVAC açıklıklarının böcekler veya hatta kamyonun kimyasallarından kaynaklanan zararlı dumanlar gibi kabine girişi nasıl engelleyeceğini henüz açıklamadı.

Cybertruck güzel bir icat ancak bakalım denilen kadar ekstra özelliklere sahip olacak mı?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir