Kapat

Tesla Kamyonet: Bilmeniz Gereken Her Şey

Yaklaşan Tesla kamyoneti ile ilgili şimdiye kadar bilinenlerin geniş kapsamı.

Tesla kamyoneti ile ilgili herhangi bir haber bugünlerde inanılmaz derecede popüler görünüyor. Ayrıca, Rivian Automotive’in yaklaşmakta olan tekliflerine ilişkin bilgilerin yanı sıra Ford ve GM’nin kamyon elektrifikasyonu için gelecek planları da sıcak konulardır.

Son zamanlarda, tamamen elektrikli Tesla kamyonuyla ilgili daha fazla ayrıntı Ryan McCaffrey’nin en son Ride The Lightning podcast’i sırasında CEO Elon Musk’tan geldi.

İyi arkadaşımız Sean Mitchell’in EV endüstrisinin bir bütün olarak yoğun ve iyi araştırılmış kapsama alanını takdir ediyoruz. Oradaki tüm mevcut ve saygın bilgileri gözden geçirmek ve bunu bize anlaşılması kolay ve güvenilir bir şekilde sunmak için zaman ayırır.

Geçmişte, Mitchell Tesla kamyoneti ve rakipleriyle ilgili birkaç bilgi videosu yayınladı. Şimdi, potansiyel olarak fiyatlandırmayla ilgili yeni bilgiler ve bize, şimdiye kadar çok merakla beklediğimiz elektrik konusunda bilinen her şeyle ilgili bir güncelleme getirecek. 

Mitchell’in alıntı kaynaklarının yanı sıra yukarıdaki videoya ve aşağıdaki taslaklara göz atın. Ardından, yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

YouTube’da Sean Mitchell (AllThingsEV.info) aracılığıyla video açıklaması :

Tesla Kamyonet: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey (Haziran 2019)

anahat:

“Gerçekten pahalı olmasını istemiyoruz. Bence en az 50.000 $ ‘dan başlamalı – en fazla 49.000 $’ lık bir başlangıç ​​fiyatı olmalı. İdeal olarak daha az. Sadece uygun olamaz. Uygun fiyatlı bir şey olmalı. Kamyonun daha pahalı olacak versiyonları çıkacak ancak 49.000 $ veya daha düşük bir fiyata gerçekten harika bir kamyon alabilmelisiniz. ”

“Diğer kamyonlardan daha yetenekli bir kamyon olacak. Amaç, kamyon benzeri işlevsellik açısından F-150’den daha iyi bir kamyon olmak ve standart 911’den daha iyi bir spor araba olmak. Aspirasyon. ”Ride The Lightning Podcast. https://teslapodcast.libsyn.com/rss

24 Mayıs 2013: Ultra düşük ağırlık merkezi. https: //twitter.com/elonmusk/status/3 …

7 Şubat 2017: Akü potansiyel olarak 100 kWh’nin üzerinde. https: //twitter.com/elonmusk/status/8 …

26 Aralık 2017: Çekirdek tasarım öğeleri 5 yıl (şimdi 7 yıl) oldu. https: //twitter.com/elonmusk/status/9 …

26 Haziran 2018: Tümleşik elektrik prizleri. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

26 Haziran 2018: Çift motorlu AWD. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

26 Haziran 2018: Dev Andre’ye sığacak kadar büyük. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

26 Haziran 2018: 300 K lb çekme kapasitesi. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

26 Haziran 2018: 400-500 mil aralığı isteğe bağlı – belki daha yüksek. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

26 Haziran 2018: Arka kapıyı aç. https: //www.teslarati.com/elon-musk-t …

4 Temmuz 2018: Küçük çocukları kamera ve ultrasonik sistemle algıla. https: //twitter.com/elonmusk/status/1 …

1 Kasım 2018: “Ayrıntılar hakkında konuşamam, ama gerçekten fütüristik benzeri bir siberpunk ‘Blade Runner’ kamyoneti gibi olacak. Harika olacak, muhteşem olacak. Bu kalp durur. Kalbimi durduruyor. Bu, ah, harika. https: //podcasts.apple.com/us/podcast …

30 Ocak 2019: Kamyoneti bu yaz açıklayacak. https: //edge.media-server.com/m6/p/np …

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir