Bu bebeği yolda görmek çok güzel.

Birkaç Tesla kamyoneti dönüşümünü çoktan gördük. Hemen akla gelen iki popüler proje Truckla ve Teslamino idi. Sadece yakın gelecekte daha fazla bu araçlardan olabileceğini varsayabiliriz. Bunun nedeni yaklaşmakta olan Tesla Kamyonetin bugünlerde oldukça popüler olması ve insanların sabırsız olması. 

YouTube’daki Torque News aracılığıyla video açıklaması :

İlk tesla kamyonet

Birkaç hafta önce Truckla’nın Tesla Kamyoneti medyada dalgalar yarattı. Bugün Truckla’nın Tesla Kamyoneti olduğuna inandığımız şey hakkında nadir bir görüş var.

Twitter user @ letmegetadolla7, Torque News okuyucuları ile paylaştı. 2 Temmuz 2019 Salı günü dünyanın ilk Tesla kamyonetin videosunu çektiğini söyledi.

Sence Tesla bir kamyonetle gelmeli mi?

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir