Kapat
Elektrikli Motosiklet 40 0

Arc Vector Goodwood’da Uzun Zamandır Beklenen Çıkışını Yaptı

Performansı, talep fiyatını haklı gösterecek mi?

Goodwood Festivali her yaz gerçekleşir ve fantastik araçlar her şekilde buraya gelir. Kendinizi dünyadaki birinci sınıf elektrikli motosiklet üreticisi olarak konumlandırıyorsanız, en sonunda kapağı kırmak istediğiniz yerin burası olduğunu bilirsiniz. Bu nedenle, son Arc Vector prototipinin 4 – 7 Temmuz 2019 tarihleri ​​arasında otomotiv dünyasının en ünlü hillclimb parkurlarından birini kullanması bekleniyor. 

Vector şirketinin halka açıklanması için planlananların hepsi bu değil. Bisikleti çalışırken görmenin yanı sıra, ziyaretçiler sanal bir gerçeklik deneyimi ve dokunaklı bir geri bildirim ile vücut zırhı içeren şirketin Zenith HUD kask ve Origin ceketinin yanı sıra, Michelin Supercar Paddock’ta sergilenen başka bir prototip Vector’i de görebilecekler. Bu haber Auto Evolution bildirildi. 

Fiyatlandırmanın 90.000 £ (şu an 114.255 USD) olması planlanan bisiklet, şirkete göre 193km (veya 120 mil) otoyol ve 274km (veya 170 mil) şehir menziline sahip. Her şey kağıt üzerinde güzel görünüyor ancak Goodwood Festivali, 2020 yazında satışa çıkması planlanana dek bisikleti gören ilk yer olacak.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »