Kapat
Elektrikli Motosiklet 168 0

CAKE Elektrikli Motosiklet

İsveç elektrikli bisiklet şirketi CAKE, gelecek hafta bisikletlerine yeni bir eklenti girmeyi planlıyor. Şirket, elektrikli bisikletlerini ve motosiklet modellerini kayış tahrik sistemine yükseltmek için Gates Carbon Drive ile işbirliği yaptı.

CAKE’nin geliştirme sürecine aşina olan güvenilir bir kaynak, CAKE’yi her zamanki zinciri ve devasa arka zincir dişlisi olmadan bir fotoğraf yayınlandığı bildirdi. Bunun yerine, bisikletin arka tekerlekte kaygan bir yeni Gates Karbon Kayış Tahrik sistemi kullandığı görülüyor.

Firma, CAKE ile fotoğrafların orijinal olduğunu ve şirketin bu hafta ilerleyen saatlerinde Taipei Döngüsü Şovu’nda yapacakları büyük duyurunun bir parçası olduğunu doğruladı .

CAKE, ödüllü elektrikli kir bisiklet tasarımlarının çekiciliğini ve verimliliğini arttırmak için perde arkasında Gates ile birlikte çalışıyor.

CAKE’nin Pazarlama Müdürü Karl Ytterborn’un açıklaması:

“ Sessiz olmak ne kadar yakınsa o kadar iyi. CAKE Kalk’taki mevcut zincirde küçük bir tıkırtı sesi var. Bu kemer ile daha da sessizleşiyor. ” dedi

kek kalk kayış tahrik

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + seventeen =