Kapat
Elektrikli Motosiklet 91 0

Curtiss Yeni Elektrikli Zeus Fiyatı

Rezervasyonlar şimdi sizleri bekliyor!

Bir yıldan biraz daha kısa bir süre önce Curtiss Motorcycles, yeni bir markanın yüzünü ilk kez gösteren ilk yeni elektrikli motorsikletin prototipini yayınladı . Zeus, kâğıt üzerinde güzel görünüyordu ancak bir üretim zaman çizelgesi henüz duyurulmamıştı. Artık Curtiss’in ilk Zeus’un üretimden çıkmasını beklediğini ve bir fiyatımız olduğunu biliyoruz!

Curtiss Zeus ile ilgili görsel sonucu

Kasım 2018’de Curtiss Motorcycles  , Zeus’un iki çeşidiyle birlikte EICMA’da yerini aldı  : Café Racer, orijinal prototip üzerine kurulu bir model. Öte yandan Bobber, baskın çizgileri ve yaylı bir eyer üzerinde biten tipik kuyruksuz silueti ile 50’lerin tarzının fütüristik bir görüntüsünü sunmakta. Her iki  elektrikli model  de 60.000 $ ‘lık alım fiyatıyla ilan edildi.

Curtiss Zeus ile ilgili görsel sonucu

Curtiss, Zeus’a güç sağlayan batarya ve elektrikli motorla ilgili herhangi bir ayrıntı göstermese de, motor üretime girdiğinde değişmeden kalırsa pazardaki en yüksek rakam olan tahmini 450 km menzili ile sunuluyor . Toplamda 190 beygirlik bir güç ile sizlere gelecek. Modüler şasi, karbon fiber gövde ile işlenmiş alüminyumdan yapılmıştır. Ön kısımda, arkada ayarlanabilir bir kiriş ve arkada monoshock olan bir alüminyum konsol sinwgarm ile destek sağlanmaktadır. Her iki model de Pirelli Diablo Rosso lastiklerine sahip 17 inç jantlarla donatılırken, durma gücü bir Beringer ön ve arka disk ve kaliperleri seti tarafından sağlanır.

Curtiss Zeus ile ilgili görsel sonucu

Alman mühendisliği fiyat noktası da dahil olmak üzere, bu durum size tamamen seksi geliyorsa, Curtiss’in şimdi 2020’nin başında 6.000 dolarlık bir depozito karşılığı teslimat vaadiyle Zeus için çevrimiçi rezervasyonlar yaptığını bilmekten memnun olacaksınız.

Curtiss Zeus ile ilgili görsel sonucu

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × four =