Kapat
Elektrikli Motosiklet 103 0

Damon Motorcycles Hypersport Elektrikli Motosiklet 2020 Ortalarında Yola Çıkacak

Resmi açıklama Ocak 2020’de yapılacak

Kış mevsiminde birçok firma elektrikli motosikletini tanıtacak. Damon Motorcycles ise Ocak 2020 içerisinde kullanıcılara yeni elektrikli motosikletini tanıtacağına dair söz verdi.

Teknoloji konusunda son derece cömert olan firma sürücüler için tamamen yeni iki Damon aktif elektronik güvenlik sistemi sergileyecek ve tamamen elektrikli, 4G bağlantılı bir motosiklet olarak sunulacak.

CoPilot, Damon’ın 360 derecelik algılayıcı ve AI sistemine verdiği addır. Şirket, bu teknoloji ile donatılmış motosikletlerin etrafındaki 64 hareketli cismin hızını, yönünü tespit edebildiğini iddia ediyor. CoPilot bir şey tespit ederse bunu sürücünüze dokunsal geri bildirimler yoluyla iletecek. Ek olarak, kör nokta ve arka çarpışma uyarıları ön camınızın kenarlarındaki LED’ler olarak yanıp sönecek.

7 Ocak 2020 tarihinde tanıtılacak olan bu hiper motosiklet ile ilgili performans parametreleri henüz açıklanmadı. Ayrıca fiyatlandırma ile ilgili de bir bilgi bulunmuyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir