Kapat
Elektrikli Motosiklet 58 0

Emflux 2020 için Bir Elektrikli Bisiklet Rezervasyon Testi

Şirket ayrıca daha ekonomik bir gelecek bisikleti duyurdu.

Emflux Motors, ilk olarak 2018 yılında Emflux One elektrikli motosiklet konsepti ile dünyaya tanıtıldı. O zamanlar, şirket 2019’da amiral gemisi modelini üretimde yapmayı umuyordu. Bu yılın başlarında, Emflux oldukça iyi görünen ve kağıda etkileyici özellikleri olan çalışma prototiplerini tanıttı .

Üç saniyelik bir 0-100kph (0 ila 62mph) süre ve 200kph (124mph) bir üst hız talep ettiği ve bu rakamların bitmiş üretim versiyonunun sadece yüzde 40’ı olduğu iddiasıyla prototip umut verici görünüyor. Yine de, 2019’da üretime hazır bir Emflux One görmeyeceğimiz giderek daha büyük bir ihtimal görünüyordu. 

Financial Express’e göre , 2020’de Emflux One’ın piyasaya sürülmesi planlanıyor ve yatırım eksikliği şirketin planlanan zaman çizelgesini bir miktar yavaşlatıyor. Bununla birlikte, bu gecikmeye rağmen, Emflux Motors şu anda Hindistan’daki Emflux One test sürüşlerini 2020’nin başlangıcına ayırıyor.

İlk Emflux One’ın sınırlı üretim modeli olması kastedilmiştir ve şu anda Rs civarında mal olması beklenmektedir. (6 lakh veya yaklaşık 8,425 ABD doları). 

Emflux, hızlı şarj cihazıyla Emflux One’ın 9.7kWh pilinin yalnızca 36 dakika içinde potansiyelinin yüzde 80’ini vurması gerektiğini söylüyor. 16 amperlik standart bir ev şarj cihazında, şarj üç saat 30 dakika sürer. Emflux İki ile ilgili hiçbir benzer detay açıklanmadı. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir