Kapat
Elektrikli Motosiklet 19 0

Emflux Yeni E-Bike İle İlgili Ayrıntıları Sundu

Hintli bir başlangıçta Emflux , yalnızca One adlı ilk elektrikli süper motosikletiyle seyahat etmeye başladı. Şirket bu noktada kabaca iki yıldan beri var ve halen ilk modelinin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. İlk birkaç Emflux üretimden önce şirket şimdi yepyeni bir modelle ilgili ayrıntıları ortaya koyuyor. Adını tahmin etmek ister misin? Ne de olsa, iki tango tanıyor.

Emflux One için açıklanan özellikler, motor üretime girdiğinde değişmeden kalırsa, bu ciddi bir iş anlamına gelir. Ancak, üreticinin orijinal programın gerisinde kaldığını onayladığından emin olmak için bir süre daha beklememiz gerekecek. 

Emflux, İki Elektrikli Motosikleti Tanıttı

Bu arada şirket, daha uygun fiyatlı bir seçenek olan Emflux Two and Two + ‘nın geliştirilmesi için çalışmaya başladı. One’ın özellikle pahalı olacağından, Hindistan’da 9,000 ABD doları civarında bir yere satması beklenmiyor – bu fiyatın yarısı için satılan bisikletleri kullanan pazar için pahalı diyelim. 

One, performansları göz önünde bulundurularak, performansı tamamen düşmüş, tamamen yüklü bir spor motosikleti olsa da , Two, panayırları düşürür ve onun yerine daha sokak dövüşçüsü-siluetini tercih eder. İsimlendirmenin önerdiği gibi, model iki versiyonda sunulacak.

Emflux Two’un 4.5 saniyede 0 ila 62 mph (0 ila 100 km / sa) hızla çalışması, 100 mph hıza ulaşması ve 100 kilometreye kadar bir menzil sunması bekleniyor. Two +, anteni 3.6 saniyede 0 ila 62 mil / saat, 111 mil / saat ve 124 mil menzili biraz yükseltir. 

Karşılaştırmalı olarak, Emflux One rakamları 124 mil şehir aralığında (50 mil / saatte karayolu üzerinde 93), 124 mil / saat’te bir üst hızda ve 0 ila 62 mph hızı sadece 3 saniyede çalıştırma kabiliyeti olarak listelenmiştir. 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »