Kapat
Elektrikli Motosiklet 78 0

Harley-Davidson LiveWire 500 kWh Electrify America Kredisi Kazandıracak

500 kWh, Electrify America istasyonlarında 30-50 hızlı şarj seansına kadar sürebilir.

Harley-Davidson ve Electrify America, tüm elektrikli motosikletlerin LiveWire sahiplerine ulusal şarj planı sunma konusunda bir anlaşma yaptığını açıkladı.

Ağustos 2019 ile Temmuz 2021 arasında üretilen bir Harley-Davidson LiveWire satın alanlara, Electrify America’da iki yıl boyunca dakikada 500 kWh ücretsiz şarj eşdeğeri hediye verilecek.

LiveWire, yaklaşık 95 km (152 km) birleşik durak ve otoyol sürüşü veya 146 mil (235 km) şehir içi sürüş alanıdır. CCS Combo 1’in % 80’e kadar şarj edilmesi yaklaşık 40 dakika sürer .

“Ağustos 2019 ile Temmuz 2021 arasında üretilen modelleri satın alan LiveWire motosiklet müşterileri, hem Android hem de iPhone için sunulan yeni başlatılan Electrify America mobil uygulaması aracılığıyla şarj planlarını kaydedebilir ve yönetebilir. Harley-Davidson müşterileri, Electrify America’nın avantajlarından yararlanabilecekler. 42 eyalette ve Columbia bölgesinde planlanan otoyol ve metro şarj istasyonlarında ultra hızlı elektrikli araç şarj cihazı ağı ile donatılacak.

Şebeke üzerinden yeni LiveWire motosiklet sahiplerine şarj etmenin rahatlığını vurgulamak için, Electrify America şarj yerleri Harley-Davidson ™ App uygulamasının en son sürümüyle bütünleştirilecek. “

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir