Kapat
Elektrikli Motosiklet 20 0

Harley Müzesi Ağustos Ayında LiveWire Demosunu Sunacak

Şimşek sür.

LiveWire şu anda motosiklet dünyasında en polarize bisikletlerinden biridir. Tarihsel olarak, meraklıları Harley-Davidson’a karşı kararsızdı ancak elektrikli bisikletin olumsuz kabulü öncelikle Harley sadıklarının içinde yankılandı. Harlistas , LiveWire’ın sesiyle ilgileniyor ve estetiğinden hoşlanmıyorlar ancak şimdi LiveWire’ın gerçekte nasıl sürdüğünü deneyimleme şansı var. 20 ve 21 Ağustos 2019’da, sabah 9’dan akşam 5’e kadar, Milwaukee’deki Harley Davidson Müzesi, LiveWire’da halka açılacaklar.  

Motor Şirketi bu ay sonrasında modeli başlatmayı planlarken, müşteri ön siparişleri ilk 500 birimin yüzde 50’sini talep ediyor. Harley, LiveWire’ın şirketi geleceğe taşıyacak olan popüler ve kapsamlı bir e-bisiklet hattının başlangıcı olacağını umuyor.

İyimser tahminlere rağmen, sadık müşterilerden gelen hoşnutsuzluk duygusu hissedilmeye başlandı. Harley, şikayetlerini yanıtlamak için LiveWire demo sürüşlerini bu yıl Milwaukee’de düzenlenen yıllık Bayi Toplantısı sırasında planlamaya karar verdi. Marka, bir LiveWire’a tırmanmanın HOG topluluğundaki sayıncıların fikrini değiştireceğini ve şirketin yeni yönü için daha fazla destek alacağını umuyor.

Demo sürüşlerine katılmayı planlayan ziyaretçilerin geçerli bir motosiklet ehliyeti sunmaları ve 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Sürücülerin DOT sertifikalı bir kask takmaları ve uygun sürüş donanımları giymeleri gerekmektedir. Ancak Harley yolculara izin vermiyor ve sürücüler LiveWire’ı test etmeden önce sorumluluk ve güvenlik evraklarını tamamlamalıdır. 

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »