Kapat
Elektrikli Motosiklet 151 0

Husqvarna Yeni EE5 ile Elektrikli Sektöre Giriş Yaptı ve Çok Güzel

Başlamanın en iyi yolu küçükten başlamaktır ve büyük motosiklet üreticileri bu eski atasözü tarafından yaşarlar. Husqvarna, elektrikli motosikletler dünyasına girişlerini başlattı ve küçük ve sevimli bir yapıya sahip.

EE5, lastikleri ve 50 kilometrelik kirlilik sınıfına sokan beş kilovatlık gücü olan bir “minicycle”. 

Elbette, çocuklar ve genç yeni başlayan kir sürücülere yöneliktir ve küçüktür ancak bisikletin ayarlanabilir bir süspansiyonu vardır ve bu ayarlanabilirlik sürüş yüksekliğini de içerir. Farklı bir bisiklet olduğu için menzili mil cinsinden değil dakika cinsinden ölçülür. Gazı açınız ve sadece 25 dakika sonra pes etmek için bu yükü alabilirsiniz. Neyse ki, bisikletin şarj cihazı tamamen pilini sadece 70 dakika içinde tamamen dolduracak.

Husqvarna EE5 2
Husqvarna EE5 3

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir