Kapat
Elektrikli Motosiklet 308 0

KYMCO SuperNEX Elektrikli Spor Motosiklet

KYMCO, etkileyici bir şekilde SuperNEX elektrikli motosikletini Tokyo Motosiklet Fuarı’nda sergiledi ve burada Noodoe’nin yeni EV şarj etme altyapısını da tanıttı. Elektrikli süper motosiklet ve şirketin gelecek planları hakkında daha fazla bilgi edinmek için KYMCO başkanı ile bir röportaj yapıldı.

KYMCO, SuperNEX elektrikli motosikletin bu yılki ilk fuarında bizi görmesi için bizi Tokyo Motosiklet Fuarı’na uçurdu.

SuperNEX, Tayvan’ın en büyük scooter üreticisi KYMCO tarafından geliştirilen elektrikli bir spor motosikletidir.

Eşsiz elektrikli motosiklet, geçen Kasım ayında gerçekleşen Milano’da gösterime sunuldu. Burada kullanıcılar ile ilk kez buluştu.

kymco supernex

KYMCO SuperNEX elektrikli motosiklet özellikleri

SuperNEX, en yüksek 250 km / s (155 mil / sa) hızına sahip ve bu da onu şimdiye dek keşfedilmemiş en hızlı elektrikli motosikletlerden biri yapıyor. Yine de en hızlı üretim yapan elektrikli motosiklet için rekor sahibi yine de Lightning LS-218’e 350 km / s’de (218 mph) ait .

Ancak bir bisiklet için sadece en yüksek hızdan daha fazlası var. SuperNEX’in ivmesi eşit derecede etkileyici. SuperNEX 0-100 km / sa (62 mil / sa) hıza 2,9 saniyede, 0-200 km / sa (124 mil / sa) hıza sadece 7,5 saniyede ulaşmaktadır Ayrıca 0-250 km / sa (155 mil) hız için sadece 10.9 saniyelik süre gerekmektedir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir