Kapat
Elektrikli Motosiklet 43 0

Polestar SLR Elektrikli Konsept Bisiklet Etkileyici Görünüyor

Evrensel bir tutku. Polestar SLR.

Otomotiv tasarımcılarının elektrikli motosiklet tasarladıkları pek görülmemiş birşey. Otomotiv tasarımcısı Arthur Martins, General Motors, Citroën ve Volkswagen gibi birçok firma için tasarımlar yaptı ve artık Elektrikli bisiklet tasarımı yapmaya başladı.

Daha önce Audi Bullcycle konsepti gibi tasarımlara imza attı ve şimdi de Polestar SLR modelini tasarladı. Tasarım olarak İskandinav esintisine yer vermiştir.

Bisiklet tasarımı tamamen usb şekline benziyor. Mermi şeklini de andıran bir tasarıma da benzetilebilir. Virajlarda dönerken bu elektrikli motosiklet üzerinde bacaklarınız gerilebilir.

Bu tasarımın yasal olup olmayacağı henüz belli değil. Seri üretime çıkacağı da henüz belli değil. Teknik özellikleri açıklandığında ise bu makale güncellenecektir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir