Kapat
Elektrikli Motosiklet 104 0

Triumph Trident Elektrikli Olarak Geri mi Döndü ?

Elektrikli motosiklet üretmek için firmalar birbiri ardına yarışa girdi. Bunlardan biri de Triumph firması. Triumph’in yaklaşan bir Trident motosiklet serisi için çok sayıda ticari marka açtığı bildirildi. Birden fazla kaynak, yeni hattın Triumph’un ilk elektrikli motosikleti olabileceğini bildiriyor.

Triumph’un orijinal Trident’i şirketin ilk süper markasıydı.

Trident nihayetinde tarihe geçti, ama belki de sonsuza dek değil.

Triumph, elektrikli iki tekerlekli araçlar da dahil olmak üzere çok çeşitli ürün sınıflarında Trident adı için Avrupa ticari marka belgelerini açık bir şekilde sunmuştur.

Ancak firma, Triumph’un bu kez listeye “elektrikli motosikletler” eklediğini ve markanın en azından iki tekerlekli elektrikli bir araç olasılığını düşündüğünü gösteriyor.

Biz de meraklar bu elektrikli motosikletin ne zaman duyurulacağını merak ediyoruz. Ayrıntı bilgi gelince makalemizi güncelleyeceğiz.

zafer

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + ten =