Kapat
Elektrikli Motosiklet 218 0

Verge Hubless E-Bike Üretime Hazır Durumda

2019 Ocak ayı içerisinde Helenski’deki MP19 Motosiklet Şovunda RMK’nın yeni E2 modeli tanıtıldı ve sizlere bunu sunduk. Firma E2 modelinden sonra bir süre sessiz kaldı ve Ekim ayında sessizliğini bozdu.

Bu Elektrikli motosiklet 200 km/s hıza ve 300 km menzile sahiptir. Üzerindeki motor 107 beygir gücü (80 kW) üretir. Etkileyici güç rakamlarına ve menzile ek olarak TS 737 ft-lb ile çılgın miktarda bir torka sahiptir. 

Verge bu elektrikli motosiklet üzerinde Ohlins arka ön ve amartisör ile Brembo fren sistemi kullanmıştır. Bu harika motosikleti alabilmeniz için yaklaşık olarak 24.990 € (27.713 $)  ödemeniz gerekecek.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir